Open Coffee Drechtsteden 2 mei 2024

Open Coffee Drechtsteden 2 mei 2024

door
495 495 mensen hebben dit evenement bekeken.
Inschrijven 2-mei-2024

Inschrijven 2-mei-2024

Ik heb de privacyverklaring gelezen, begrepen en ga er mee akkoord. Tevens geef Ik toestemming om de gemaakte foto's en videopnames tijdens bijeenkomst, gebruikt mogen worden voor sociale media en reclame materiaal.
Consumpties zijn voor eigen rekening

Aanmeldingen

orange bar
1. Stephan Pons, CPZ-Advies, www.cpz-advies.nl
2. Angela Kouwenhoven-de Waardt, 2Be-Have, https://2be-have.nl/
3. Odile Aarts, Picture Perfect, www.pictureperfectfotografie.nl
4. Esmée Branbergen, Blogger by Nature, www.bloggerbynature.nl
5. Marjolein Heus, Coachingspraktijk BE-SU-ARE, www.coachingspraktijk-besuare.nl
6. Daniëlle, Grip op bedrijfsgroei, www.gripopbedrijfsgroei.nl
7. Ilse Nagy, ilsenagy.nl, www.instagram.com/ilsenagy.nl
8. Roald de Waardt, Praktijk Vijf, www.praktijkvijf.nl
9. Christa, Chrisieee, chrisieee.nl
10. Marielle Haasnoot, Haasnoot Communicatie, www.haasnootcommunicatie.nl
11. Paul Schaareman, WIJ ZIJN PAUL creatie en communicatie, wijzijnpaul.nl
12. Sander van der Ham, Praktijk Weg met Angst, www.praktijkwegmetangst.nl
13. Suzanne Boers, Suzanne Boers, www.suzanneboers.nl
14. Peter van Reijmersdal, Reyys Marketing, www.vanreijmersdal.com
15. Yvonne van Hilten, YVHCoaching, www.yvhcoaching.nl
16. peter Hol, Fotostudio Hol, www.fotostudiohol.nl
17. Colinda Keesmaat, Tuinen van Co, Www.tuinenvanco.nl
18. Claudia Jennekens, Anahata Healing, www.anahatahealing.nl
19. Wessel Dekker, Wessel Dekker fotografie, www.wesseldekkerfotografie.nl
20. Danielle Davelaar, Virtual Professional & VertrouwensPersoon, www.danielledavelaar.nl
21. Joke Saija, Hart en ziel coaching en therapie, www.hartenzielcoachingentherapie.nl
22. Helena van Vliet, Klim naar geluk, www.klimnaargeluk.nl
23. Anandkumar Gopi, Tranga Coaching En Training, www.tranga.nu

Agenda

orange bar

Open Coffee Drechtsteden is een laagdrempelige, informele en ‘open’ netwerkbijeenkomst.
Een platform waar je welkom bent zonder lidmaatschap of entreegeld. Kennisdelen vinden wij belangrijk.
Aansluitend aan iedere netwerkbijeenkomst bieden wij de mogelijkheid om deel te nemen aan een workshop of seminar van maximaal een uur.
Deelname aan de workshop is gratis.

08:30 – inloop
09:00 – opening & bedrijfspresentatie
09:15 – netwerkopdracht & pitches
10:00 – workshop
11:00 – einde

De Bedrijfspresentatie wordt verzorgd door Pauline Krebbers van Content Matters Rotterdam.

De workshop wordt verzorgd door Odile Aarts van Picture Perfect Fotografie.

Workshop

orange bar

De kracht van visuele storytelling

Als ondernemer begrijp je hoe belangrijk het is om je merk te onderscheiden en een blijvende indruk te maken op je doelgroep. Maar wist je dat de juiste visuele content de sleutel kan zijn tot het versterken van je bedrijfsbeeld en het verhogen van je conversie?
Ik ben een ervaren fotograaf die gespecialiseerd is in het fotograferen voor bedrijven. Tijdens deze workshop neem ik je mee in de principes van visuele storytelling en ontdek je hoe authentieke bedrijfsfotografie kan helpen bij het opbouwen van een krachtig merk.
Of je nu een product of dienst verkoopt, of je nu een starter of een gevestigd bedrijf bent, deze workshop biedt praktische tips en concrete actiestappen die je direct kunt toepassen om je visuele bedrijfsbeeld te versterken.

Odile Aarts

Picture Perfect

06-53993956

info@pictureperfectfotografie.nl

www.pictureperfectfotografie.nl

Event registration closed.
 

Datum en tijd

02-05-2024 @ 08:30 aan
02-05-2024 @ 11:00
 

Einddatum registratie

01-05-2024

Share With Friends

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com