Open Coffee Drechtsteden 6 juni 2024

Open Coffee Drechtsteden 6 juni 2024

door
473 473 mensen hebben dit evenement bekeken.
Inschrijven 6-jun-2024

Inschrijven 6-jun-2024

Ik heb de privacyverklaring gelezen, begrepen en ga er mee akkoord. Tevens geef Ik toestemming om de gemaakte foto's en videopnames tijdens bijeenkomst, gebruikt mogen worden voor sociale media en reclame materiaal.
Consumpties zijn voor eigen rekening

Aanmeldingen

orange bar
1. Stephan Pons, CPZ-Advies, www.cpz-advies.nl
2. Angela Kouwenhoven-de Waardt, 2Be-Have, 2be-have.nl
3. Esmée, Blogger by Nature, www.bloggerbynature.nl
4. Helena van Vliet, Klim naar geluk, www.klimnaargeluk.nl
5. Ilse Nagy, Ilse Nagy, www.linkedin.com/in/ilsenagy
6. Sander van der Ham, Praktijk Weg met Angst, www.praktijkwegmetangst.nl
7. Yvonne van Hilten, YVHCoaching, www.yvhcoaching.nl
8. Anne Besseling, Coaching Drechtsteden, coachingdrechtsteden.nl
9. Hélène Franken, Studio Stardust, www.studiostardust.nl
10. Anandkumar Gopi, Tranga Coaching En Training, www.tranga.nu
11. Pascale Versteeg, Studio Buitengewoon, https://buitengewoon.studio/
12. Peter Hol, Fotostudio Hol, www.fotostudiohol.nl
13. Marvin Casteelen, The SatisFactory Project, www.tsfp.nl
14. Roald de Waardt, Praktijk Vijf, www.praktijkvijf.nl
15. Suzanne Boers, Suzanne Boers coaching & fotografie, www.suzanneboers.nl
16. Nanda van Heteren, Nanda van Heteren, nandavanheteren.nl
17. Eline den Hartog, Voelen Met Je Hoofd, www.voelenmetjehoofd.nl
18. Paul Schaareman, WIJZIJNPAUL | creatie en communicatie, www.wijzijnpaul.nl
19. Heleen, Mevrouw Kraai, www.mevrouwkraai.nl
20. Melanie Kruis-Matschos, Happy M, www.happym.eu
21. Corry Grevel, OntwikkelTalent, Www.ontwikkeltalent.eu
22. Petra Jongeneel, Motivare Coaching, www.motivare.nu
23. Monique van den Berghe, Respect & Tijd, www.respectentijd.nl
24. Marjolein Heus, Coachingspraktijk BE-SU-ARE, https://www.coachingspraktijk-besuare.nl
25. Roald de Waardt, Praktijk Vijf, PraktijkVijf.nl
26. Hanneke, Studio Hann, Studiohann.nl

Agenda

orange bar

Open Coffee Drechtsteden is een laagdrempelige, informele en ‘open’ netwerkbijeenkomst.
Een platform waar je welkom bent zonder lidmaatschap of entreegeld. Kennisdelen vinden wij belangrijk.
Aansluitend aan iedere netwerkbijeenkomst bieden wij de mogelijkheid om deel te nemen aan een workshop of seminar van maximaal een uur.
Deelname aan de workshop is gratis.

08:30 – inloop
09:00 – opening & bedrijfspresentatie
09:15 – netwerkopdracht & pitches
10:00 – workshop
11:00 – einde

De Bedrijfspresentatie wordt verzorgd door Roald de Waardt van Praktijk Vijf.

De workshop wordt verzorgd door Pauline Krebbers van Content Matters Rotterdam.

Workshop

orange bar

Maak kennis met AI: hoe zet je AI in bij marketing van jouw bedrijf

Ben je klaar om te ontdekken hoe Artificial Intelligence kunt inzetten voor jouw onderneming? En dan vooral in de marketing?
Deze workshop is voor iedereen: van degenen die nog nooit AI hebben gebruikt tot degenen die er al mee vertrouwd zijn en al regelmatig generatieve AI gebruiken.

In één uur tijd gaan we:
• Kijken naar wat is AI en wat het niet is
• Kun je AI toepassen voor marketing in jouw onderneming?
• Zo ja, welke AI-tools zijn handig voor jou?
• Hoe gebruik je ChatGPT / GEMINI / CoPilot? (wat de anatomie van een promp?)

Deze workshop is voor alle ondernemers. Of je nu een coach bent, fotograaf of in verzekeringen zit, of je starter of een gevestigd bedrijf bent, deze workshop biedt praktische en concrete tips om te leren omgaan met AI toepassingen. Je ontkomt er niet aan!

“AI vervangt de professional niet. Maar professionals die werken met AI, winnen het van professionals die dat niet doen.”

Neem je laptop mee want we gaan ook aan de slag met ChatGPT.

Het is handig als je al een account hebt aangemaakt. https://chat.openai.com/

Pauline Krebbers

Content Matters Rotterdam

06 31 582777

pauline@contentmattersrotterdam.nl

contentmattersrotterdam.nl

Event registration closed.
 

Datum en tijd

06-06-2024 @ 08:30 aan
06-06-2024 @ 11:00
 

Einddatum registratie

05-06-2024

Share With Friends

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com