Open Coffee Drechtsteden 1 februari 2024

Open Coffee Drechtsteden 1 februari 2024

door
338 338 mensen hebben dit evenement bekeken.
Inschrijven 1-feb-2024

Inschrijven 1-feb-2024

Ik heb de privacyverklaring gelezen, begrepen en ga er mee akkoord. Tevens geef Ik toestemming om de gemaakte foto's en videopnames tijdens bijeenkomst, gebruikt mogen worden voor sociale media en reclame materiaal.

Aanmeldingen

orange bar
1. Angela Kouwenhoven-de Waardt, 2Be-Have, https://2be-have.nl/
2. Stephan Pons, CPZ-Advies, Inkomen & Pensioen, www.cpz-advies.nl
3. Roy van den Houten, VivePrint B.V., www.viveprint.nl
4. Daisy Kool, Kick ass studio, www.kickass-studio.nl
5. Suzanne, Suzanne Boers Coaching & Fotografie, www.SuzanneBoers.nl
6. Paul Schaareman, WIJZIJNPAUL creatie en communicatie, www.wijzijnpaul.nl
7. Claudia Jennekens, Anahata Healing, www.anahatahealing.nl
8. Melanie Kruis-Matschos, Happy M, www.happym.eu
9. Annette van Hofwegen, Matres Forti, Www.matresforti.nl
10. Anne Besseling, Coaching Drechtsteden, www.coachingdrechtsteden.nl
11. Arjen Zoutewelle, CloudAdvies, www.cloudadvies.nl
12. Ellen van Leenen, Ellen van Leenen Rouw-en verliescoaching, www.ellenvanleenen.nl
13. Yvonne van Hilten, YVHCoaching, www.yvhcoaching.nl
14. Hanneke Bombeke, Studio Hann, www.StudioHann.nl
15. Eline den Hartog, Voelen Met Je Hoofd, Www.voelenmetjehoofd.nl
16. Danielle Davelaar, Danielle Davelaar Virtual Professional, www.danielledavelaar.nl
17. Linda Stuij, Leave it to Linda, leave-it-to-linda.nl
18. Jet, gewoon Jet, Www.gewoonjet.nl
19. Sandra Langenberg, Take The Plunge!, www.taketheplunge@gmail.com
20. Monique Diemers, Stress-end, www.stress-end.nl
21. Ad van Koppen, Ad van Koppen Fotografie, www.advankoppenfotografie.nl
22. Alberto, PF Security, Www.ofgroup.nl
23. Peter Hol, Fotostudio Hol, www.fotostudiohol.nl
24. Roald de Waardt, Praktijk Vijf, www.praktijkvijf.nl

Agenda

orange bar

Open Coffee Drechtsteden is een laagdrempelige, informele en ‘open’ netwerkbijeenkomst.
Een platform waar je welkom bent zonder lidmaatschap of entreegeld. Kennisdelen vinden wij belangrijk.
Aansluitend aan iedere netwerkbijeenkomst bieden wij de mogelijkheid om deel te nemen aan een workshop of seminar van maximaal een uur.
Deelname aan de workshop is gratis.

08:30 – inloop
09:00 – opening & bedrijfspresentatie
09:15 – netwerkopdracht & pitches
10:00 – workshop
11:00 – einde

De Bedrijfspresentatie wordt verzorgd door Roy van den Houten van VivePrint.

De workshop wordt verzorgd door Suzanne Boers van Suzanne Boers.

Workshop

orange bar

Van 1001 ideeën naar 1 plan

Ken je dat als ondernemer, je hebt je koers uitgezet, weet wat je wilt maar opeens klopt er een idee aan je deur. Doe je dan open? Of hou je de deur dicht?
Voor je het weet zit heel je hoofd vol met ideeën die je nooit allemaal kan uitvoeren.
Je wilt de ideeën ook niet loslaten, want het is zooooo tof! En ook echt een coole uitbreiding op je bestaande aanbod.
Maar hoe ga je nou je zorgen dat je alle 1001 ideeën die je hebt verzameld omzet in 1 plan?
We gaan lekker praktisch aan de slag, met toffe opdrachten en een plan met je ideeën.

Suzanne Boers

Suzanne Boers

06-34320550

info@suzanneboers.nl

https://www.suzanneboers.nl

Event registration closed.
 

Datum en tijd

01-02-2024 @ 08:30 aan
01-02-2024 @ 11:00
 

Einddatum registratie

01-02-2024

Share With Friends

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com